Szanowni Mieszkańcy Gminy i Interesanci Urzędu Gminy Jodłowa !

W związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie i życie Wasze oraz pracowników Urzędu Gminy, nadal obowiązuje ograniczenie działalności Urzędu Gminy Jodłowa polegające na zawieszeniu przyjmowania interesantów.

Załatwianie spraw i udzielanie informacji odbywa się telefonicznie oraz pocztą tradycyjną lub elektroniczną. Ponadto wszelkie dokumenty można wrzucać do urny, która znajduje się na korytarzu Urzędu Gminy Jodłowa.

Druki wniosków i innych dokumentów znajdują się na stoliku w budynku Urzędu Gminy. Bezpośredni kontakt interesantów z pracownikami jest możliwy tylko w sprawach ważnych i pilnych, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Podczas załatwiania tych spraw nie obowiązuje już ograniczenie dot. przebywania w jednym pomieszczeniu biurowym, w tym samym czasie, nie więcej niż 1 interesanta.

 Wszystkie podjęte działania mają na celu zapobieganie rozpowszechnianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 i zminimalizowanie zagrożeń, które ze sobą niesie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

Jednocześnie ponownie apeluję do Państwa o przestrzeganie obowiązujących ograniczeń, zakazów i nakazów. Proszę o podejmowanie działań mających na celu ograniczenie skutków epidemii, a w szczególności zakrywanie ust i nosa, częste dezynfekowanie i mycie rąk oraz zachowanie dystansu społecznego.

Bądźmy odpowiedzialni i dbajmy o siebie oraz innych.

Z poważaniem

Jan Janiga - Wójt Gminy Jodłowa

 

 

Urząd Gminy Jodłowa – dane kontaktowe:

Urząd Gminy Jodłowa

Jodłowa 1A

39-225 Jodłowa

województwo podkarpackie, powiat dębicki

tel. 14 683 30 53,  14 630 20 01

fax. 14 630 20 02

www.jodlowa.eu

BIP Urzędu Gminy: ugjodlowa.itl.pl/bip

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ePUAP:/vkj10va32b/skrytka

nr konta bankowego  03 8589 0006 0031 0970 0101 0011

Urząd czynny w godzinach:

poniedziałek - piątek 7.00 - 15.00