Zakończyła się tegoroczna edycja Pilźnieńskiej amatorskiej ligi piłki siatkowej. Wystartowało w niej 10 drużyn: TG TG Sokół Dobrków I, Sokół  Pilzno, GOK Jodłowa, TG Sokół Dobrków II Seniorzy, OSK Driver, OSP Łęki Dolne, Machowa, KS Strzegocice, TG Sokół Dobrków III Juniorzy, Zbierani.

O końcowym zwycięstwie zadecydował ostatni mecz ligi, w którym stanęły naprzeciw siebie dwie walczące o puchar drużyny: Sokół Pilzno i Sokół I Dobrków. Finał niestety rozczarował kibiców, mecz był jednostronny, pewnie 3:0 wygrał Sokół Pilzno okazując się najlepszą, niepokonaną drużyną w lidze.

Sokół Pilzno wygrywając ten mecz wyprzedził o 3 pkt w tabeli końcowej TG Sokół I Dobrków o 8 pkt drużynę Gok Jodłowa która zajęła w tym roku bardzo wysoką 3 lokatę.

Gok Jodłowa zajęła 3 miejsce uzyskując 18 pkt, wygrywając 7 meczów przegrywając 3, co jest największym sukcesem w historii występów w tej lidze.

Drużyna z Jodłowej mogła sprawić największą niespodziankę w 11 kolejce podejmując obecnego zwycięzcę Sokół Pilzno na sali Gimnazjum w Pilźnie. Wygrywając I seta 25:14, II seta 25:15, meczu prowadząc już 2:0 niestety Sokół Pilzno okazał się drużyną bardziej doświadczoną wygrał pozostałe 3 sety i wygrywając cały mecz 3:2. Drużyny Sokół Pilzno i Sokół I Dobrków biorą udział w Dębickiej lidze Piłki siatkowej, gdzie się ogrywają i zdobywają doświadczenie ale niestety tam trzeba płacić za wpisowe do ligi około 1200zł.