TTV infomuje się o poszukiwaniach do programu na zlecenie TTV o osobach żyjących na wsiach lub w małych miejscowościach. Program byłby doskonałą szansą na promocję gmin i powiatów oraz poszczególnych miejscowości i wsi.

Szuk się  otwartych pań w wieku 25 - 40 lat, które są chętne do przeżycia przygody w programie. Jest to format kobiecy - chcemy pokazać panie z własnym gospodarstwem lub też bez. To, jak sobie radzą na co dzień, jak funkcjonują wraz z rodziną, z czym się mierzą i czego potrzebują. Jednym słowem - chcemy spełnić ich marzenia. :) Szukamy też osób, które chcą udostępnić swoje własne gospodarstwo na poczet nagrań. W obu przypadkach przewidziane jest wynagrodzenie.

Osoby bezpośrednio polecające nam kandydatki, które finalnie zostaną zaakceptowane i dostaną się do programu, też otrzymają finansową gratyfikację.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie maila pod Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu i miejscem zamieszkania lub o zgłoszenie pod numer 782 409 385.

Jeśli bezpośrednio znają Państwo osoby zainteresowane udziałem w programie lub mają państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub o jego przekazanie chętnym paniom lub osobom, które posiadają gospodarstwo. 


Pozdrawiam,

Justyna Wiszniewa
tel. 782 409 385
szefowa redakcji programów TTV