WOŚP 2021Pięciu wolontariuszy – młodzież z gminy Jodłowa reprezentująca dębicki sztab ,,Kwiatek’’ wraz z Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej zorganizowali zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 

 

W tym roku zbiórka odbyła się pod hasłem „Finał z głową”. Miała ona częściowo inną formę ze względu na panującą pandemię (niektóre orkiestrowe akcje zostały przeniesione do internetu). Zebrane środki zostaną przekazane na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wolontariusze zbierali pieniądze na terenie naszej Gminy w miejscach ogólnodostępnych. W GCKiCz w Jodłowej dostępna była w styczniu bieżącego roku puszka stacjonarna WOŚP. Przeprowadzono również licytacje gadżetów orkiestrowych. W bieżącym roku zebraliśmy kwotę 6 189,70 zł co stanowi rekord dotychczasowych zbiórek.

Za bezinteresowną pomoc i wsparcie w organizacji wszystkim zaangażowanym wolontariuszom i wpłacającym serdecznie dziękujemy! Dobra wola, dobroć i życzliwość jaką okazali mieszkańcy Gminy Jodłowa dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy świadczy dobrze o nas samych jako ludziach wielkiego serca.