INFORMACJA DLA MIESZKANCÓW GMINY JODŁOWA w sprawie instalacji kolektorów słonecznych zamontowanych przez Wykonawcę Inwestycji, tj. Konsorcjum firm: Piotr Machalewski i Witold Świtkowski P.B.U. "Wiktor"Sp.j. Radomsko, ECO-TEAM Sp. z o.o., Sp.k. Częstochowa, Cz. P.B.P. Przemysławówka S.A. Częstochowa w ramach Współpracy Szwajcarsko – Polskiego Programu.

W związku z trwającymi przeglądami gwarancyjnymi wraz z wymianą glikolu, które odbywają się w okresie wrzesień 2020r. - grudzień 2020r. Prosimy o dokonanie bieżącej kontroli instalacji kolektorów słonecznych, w szczególności pod względem sprawdzenia szczelności oraz pracy anody tytanowej. Prawidłowa praca i aktywna ochrona sygnalizowana jest zieloną diodą świecącą w sposób ciągły. Po pojawieniu się świecącej diody czerwonej lub żółtej należy skontaktować się z serwisem.
Wszelkie wykryte wady i usterki instalacji należy niezwłocznie zgłosić serwisowi jedną z następujących opcji:

-mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej www.eco-team.pl, w zakładce Serwis
-telefonicznie pod numerem 134300262

Instalacja powinna być kontrolowana na bieżąco oraz użytkowana zgodnie ze szczegółową instrukcją obsługi. Niestosowanie się do warunków i zasad opisanych w umowie i instrukcji może skutkować utratą gwarancji na instalację solarną.