Drodzy Uczniowie klas ósmych

Zbliża się czas, kiedy staniecie przed ostatecznym wyborem szkoły ponadgimnazjalnej. Przed podjęciem tak ważnej decyzji życiowej bardzo proszę o zapoznanie się  ofertą Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Jodłowej. Jest to szkoła z prawie 75 - letnią tradycją, przyjazna, wolna od przemocy i narkotyków. W tym roku proponuje  naukę  w 3 profilach: humanistycznym, medycznym i politechnicznym.  

 

 

Wyróżnia się wysokim poziomem nauczania, czego dowodem są w szczególności wyniki matur. Zapewnia też szansę wszechstronnego rozwoju, w tym indywidualnych zainteresowań,  możliwość udziału w wycieczkach, spotkaniach naukowych i sportowych, wyjazdach np. do kina, teatru oraz innych organizowanych atrakcjach.  Posiada m.in. nowoczesną pracownię informatyczną z salą kinową, wysokiej jakości pracownię językową z tablicą multimedialną, programy edukacyjne i multimedialne do nauki poszczególnych przedmiotów.

Każdy kto skorzysta z oferty jodłowskiego liceum otrzyma darmowe podręczniki do kl. I oraz jako pomoc naukową, laptopa. Mam nadzieję, iż przedstawiona oferta spotka się z aprobatą i zainteresowaniem rodziców oraz uczniów.

Zachęcam do podjęcia nauki w Liceum Ogólnokształcącym im. Bartosza Głowackiego w Jodłowej.

                                                                                                        Z wyrazami szacunku i poważania

                                                                                                                 Wójt Gminy  Jodłowa