Przy niesprzyjającej aurze, ale w doskonałych nastrojach uczestników, zakończył się trwający od 30 czerwca do 2 lipca 2011 roku, X Jubileuszowy Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2011” trasą Kłodawa gm. Brzyska, - Brzostek – Jodłowa – Pilzno – Dębica – Żyraków – Kozłów gm. Dębica.

W spływie udział wzięło 120 miłośników kajakowego spływu. Ośrodek Rekreacyjno – Wypoczynkowy „Jałowce” w Kozłowie stał się po raz kolejny metą wodnej zabawy. Po dopłynięciu, na uczestników czekały inne wodne atrakcje: „pływanie na byle czym” oraz wyścigi kajakowe o puchary Starosty, Burmistrzów i Wójtów miast i gmin powiatu dębickiego.Z gminy Jodłowa w spływie w pierwszym etapie popłynęli Stanisław Górka i Robert Warzecha, w drugim etapie Kazimierz Mikrut i Stanisław Górka.

"Pływania na byle czym” komentował Marek Gąsiorowski – Radiowiec z Białegostoku, organizator Mistrzostw Świata w „Pływaniu na byle czym”, na które już zostały zaproszone zespoły z Żyrakowa, Paszczyny i Jodłowej . Pierwsze miejsce zdobył zespół z Żyrakowa , drugie z Paszczyny, natomiast przedstawiciele naszej gminy Kazimierz Mikrut i Stanisław Górka zdobyli trzecie miejsce. Te trzy drużyny zostały zaproszone do udziału w Mistrzostwach Świata w „Pływaniu na byle czym”.

Wręczono także nagrody najlepszym kajakarzom: w katergorii K1 Kobiet:Ani Jaworskiej, kategorii K 2 Kobiet – Emilii Malinowskiej, Marii Bednarz;kategorii K 1 Mężczyzn – Jerzemu Słobodzie,kategorii K 2 Mężczyzn – Janowi Malinowskiemu, Leszkowi Malinowskiemu i kategorii K 2 MIX – Dorocie i Andrzejowi Włosik