Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie “Dziecięcy kącik z KiddyMoon”, organizowanego przez markę KiddyMoon. Konkurs kierowany jest do żłobków, klubów malucha i placówek wychowania przedszkolnego w całej Polsce.Do wygrania atrakcyjne nagrody marki KiddyMoon: piankowe place zabaw, baseny z piłkami oraz drewniane zabawki: bujaki, deska balansująca, drabinka czy rowerek.

Zabawki pozwolą stworzyć kreatywne i bezpieczne miejsca zabaw dla dzieci.Wygrywa 10 placówek, które w głosowaniu, odbywającym się na stronie: https://kiddymoon.pl/konkurs zdobędą największą liczbę głosów. Głosować można codziennie, nie trzeba się rejestrować ani potwierdzać oddania głosu przez e-mail.

Czas trwania głosowania to 18.04-8.05.2022. Aby placówka mogła wziąć udział w konkursie należy wypełnić załącznik nr 1 (znajdą go Państwo również w regulaminie konkursu), a następnie odesłać go na nasz adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odesłanie wypełnionego formularza oznaczać będzie akceptację zgłoszenia udziału w konkursie i postanowień regulaminu.Zapraszamy do udziału w konkursie, umieszczenia informacji na stronie internetowej i Facebooku oraz do codziennego głosowania.

Cenne nagrody czekają! Wszelkie informacje dotyczące konkursu, oraz regulamin dostępne są na stronie https://kiddymoon.pl/konkurs.

W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z poważaniem,Zespół Kiddymoonhttps://kiddymoon.pl/

 
 
 
 
Załączniki:
Pobierz plik (regulamin-konkursu-kiddymoon.pdf)regulamin420 kB
Pobierz plik (zalacznik nr1 do Regulaminu.pdf)Załącznik do regulaminu440 kB