Serdecznie zapraszamy osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej na webinarium"Napisz sam biznesplan. Dowiedz się jak napisać dobry biznesplan i otrzymać dotację

z Funduszy Europejskich".

 

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Mielcu zaprasza na bezpłatne szkolenie online "Napisz sam biznesplan. Dowiedz się jak napisać dobry biznesplan i otrzymać dotację z Funduszy Europejskich".

Webinarium jest poświęcone zasadom ubiegania się o wsparcie z Funduszy Europejskich w perspektywie 2014-2020 dla osób chcących założyć działalność gospodarczą oraz zasadom tworzenia biznesplanu. Szkolenie skierowane jest do osób w każdej grupie wiekowej, zarówno przed jak i po 30 roku życia.

Webinarium odbędzie się 6 maja 2021 r. od 9.00 do 13.00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 maja 2021 r. do 15.30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (6 maja 2021 r.).

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Dla kogo:

Webinarium jest skierowane do osób zamierzających otworzenie działalności gospodarczej z wykorzystaniem wsparcia z Funduszy Europejskich.

Program webinarium:

Program spotkania:

9.00-9.10 Powitanie uczestników i prezentacja programu spotkania;

9.10-10.10 Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach aktualnych projektów (działanie 7.3 Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego oraz Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego PO WER);

10.10-10.30 Przerwa kawowa;

10.30-12.45 Wybór projektu, przystąpienie do projektu, wnioskowanie o wsparcie finansowe (w tym biznesplan jako załącznik do wniosku o dotację na założenie firmy - część warsztatowa)

12.45-13.00 Podsumowanie, pytania i odpowiedzi.

Organizator webinarium:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Mielcu

ul. Kościuszki 7,

39-300 Mielec

tel.: 798 771 414, 798 771 650

e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.