bez tytułu2.JPG

 

 

Dnia 28 maja bieżącego roku w Szkole Podstawowej w Dęborzynie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Mamy i Taty.

 

 

 

 

Zaproszone zostały wszystkie mamy z Dęborzyna, Zagórza i Dzwonowej. Zebranych gości powitała pani Dyrektor Teresa Moszczyńska – Kawalec oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich Mieszkańców Dęborzyna i Zagórza, które było współorganizatorem tegorocznego święta.

Jako pierwsi wystąpili najmłodsi. Następnie uczniowie z klas starszych popisywali się swoimi talentami artystycznymi. Śmiesznym akcentem programu był występ dziewczynek: Kamili, Klaudii, Zuzi w zabawnym coverze hitu Pawła Domagały ,,Weź nie pytaj’’, który został okrzyknięty hymnem matek.

Panie z Koła Gospodyń zadbały o upominki dla wszystkich mam w postaci oryginalnych kwiatków. Przygotowały także słone i słodkie przekąski. Dzieci otrzymały życzenia oraz zostały poczęstowane lodami, watą cukrową oraz popcornem.

Podczas uroczystości obecne były także przedstawicielki firm kosmetycznych, które zadbały o piękny wygląd mam wykonując makijaż oraz pielęgnacyjne zabiegi dłoni. Panie z firmy Mary Kay przygotowały również upominki, które zostały wręczone trzem losowo wybranym mamom.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego święta.

 

 

bez tytułu.JPG

bez tytułu3.JPGbez tytułu4.JPG