Tymi słowami rozpoczął się Szkolny Przegląd organizowany dla klas IV-VIII i gimnazjum. 5 marca 2019 roku w naszej szkole był obchodzony Dzień Talentów.  Celem tej imprezy było zaprezentowanie młodych artystów, którzy swoimi zainteresowaniami, pasjami i uzdolnieniami wzbogacają i przekształcają swoje życie i życie innych.

 

 

 

  

Podczas Szkolnego Przeglądu można było obejrzeć prace plastyczne i usłyszeć prezentacje muzyczne uzdolnionych uczniów naszej szkoły, a także spotkać się z gościem imprezy. W Przeglądzie wzięło udział 32 uczniów w różnych kategoriach.

Na instrumentach muzycznych grali: Michał Buras, Piotr Rdzak, Karolina Tarasek, Oskar Furman, Bartłomiej Zawiślak.

Śpiewały i tańczyły: Martyna Jędrzejczyk,  Milena Górka,   Natalia Nawracaj,  Nicole Szpak, Martyna Kita, Agnieszka Batko, Karolina Fik, Małgorzata Kos, Gabriela Kmiecik.

Prace plastyczne na Przegląd przygotowali: Klaudia Szpak, Grzegorz Batko, Dominik Batko, Kacper Niemczyk, Emilia Rynkar, Wiktoria Kita, Wiktoria Rzońca, Paulina Jędrzejczyk, Zuzanna Wypych, Gabriela Chudy, Amelia Kita, Oliwia Nalepka, Mariola Szydłowska, Bartłomiej Zawiślak, Martyna Kita, Natalia Nawracaj, Małgorzata Kos, Gabriela Kmiecik  i klasa 3B gimnazjum.

Sztuczki karciane zaprezentował Szymon Belka, a układanie kostki Rubika Milena Górka.

Gościem Przeglądu był uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej Nr5 w Dębicy – Jan Szczepański. Jego pasją jest kostka Rubika w różnych jej odmianach. Posiada ich około 30 i wszystkie potrafi układać. Janek brał udział w ogólnopolskich zawodach układania kostki 3 na 3. Jego średni czas układania to 25 sekund, co zaprezentował na Przeglądzie. Zachęcił uczniów do takiego sposobu spędzania wolnego czasu i rozwijania swoich zdolności.

Dziękujemy wszystkim  artystom i gościom, którzy wzięli udział w naszej imprezie.

Szkolny Przegląd „Mój talent, moja pasja” został zorganizowany przez Panią Marię Kos i Panią Lenę Goleń.

Życzymy wszystkim wytrwałości i entuzjazmu w rozwijaniu swoich talentów!

Więcej zdjęć na stronie: http://zs1.jodlowa.eu/index.php/10-aktualnosci/629-szkolny-przeglad-moj-talent-moja-pasja