DSC 0524

 

 

 

Jednym z głównych punktów wizyty 10-osobowej delegacji ze szkoły

w Tarnopolu było zwiedzanie Urzędu Gminy w Jodłowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Na spotkaniu w sali konferencyjnej Pan Wójt - Jan Janiga przedstawił gościom naszą gminę w zakresie m. in. uwarunkowań demograficznych, terytorium, walorów turystycznych, budżetu gminy. Omawiana tematyka, szczególnie ta dotycząca oświaty spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony gości z Tarnopola, o czym świadczyły zadawane pytania i zagorzała dyskusja. Na koniec obie strony obiecały sobie, że spotkają się kolejnym razem w Tarnopolu a Pan Wójt wręczył gościom pamiątkowe albumy ukazujące piękno naszej gminy. Serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi oraz Pani Dorocie- Zastępcy Wójta za ciepłe przyjęcie delegacji!

 Zobacz zdjęcia ...