DSC 0272

 

Dziecięcy Turniej

Piłki Nożnej

z okazjo 100 Lat Odzyskania Niepodległości

o Puchar Dyrektora Centrum Kultury w Jodłowej

odbył się w niedzielę 23 września 2018 roku

na stadionie w Jodłowej.

 

 

 

 

Turniej został zorganizowany przez Jodłowską Akademię Piłkarską DIAMENT, a udział w nim wzięło 10 drużyn podzielonych wiekowo na dwie grupy oraz rozgrywających mecze na dwóch boiskach. Łącznie dzieci zagrały 20 meczy, w których padło 99 bramek.


W grupie wiekowej 2010 zagrały drużyny: „Diament” z Jodłowej, „Globall” z Jasła, „MULKS” z Pustyni, „Rzemieślnik” z Pilzna oraz „Wisłoka” z Błażkowej.


Natomiast do rozgrywek w grupie wiekowej 2011 stanęły drużyny: „Diament” z Jodłowej, „Diament Girls” z Jodłowej „Globall” z Jasła, „Rzemieślnik” z Pilzna oraz „Wisłoka” z Błażkowej.


Turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Na zakończenie Dyrektor Centrum Kultury w Jodłowej Pan Waldemar Sztogrin wręczył wszystkim drużynom pamiątkowe dyplomy oraz puchary za 3 pierwsze miejsca w obydwu kategoriach. Nie zabrakło również dyplomów i statuetek dla najlepszych zawodników, strzelców oraz bramkarzy.


Wyniki turnieju:

KATEGORIA 2010 2011
I MIEJSCE MULKS Pustynia GLOBALL Jasło
II MIEJSCE GLOBAL Jasło WISŁOKA Błażkowa
III MIEJSCE RZEMIEŚLNIK Pilzno RZEMIEŚLNIK Pilzno
NAJLEPSZY STRZELEC Sebastian Michalski Jasło Szymon Jurkowski - Kruczak Jasło
NAJLEPSZY ZAWODNIK Hubert Skoropata Pilzno Aleksander Jędrzejczyk Jodłowa
NAJLEPSZY BRAMKARZ Hektor Giełbaga Pustynia Miłosz Czuba Błażkowa

 

Wyróżniono również dwóch bramkarzy z Jodłowskiej Akademii Piłkarskiej Diament za największą ilość interwencji. Chłopcy otrzymali rękawice bramkarskie, a byli to Kuba Nawracaj i Filip Gomułka.