W sezonie 2014/2015 dwie drużyny reprezentowały Gminę Jodłową w Pilźnieńskiej Lidze amatorskie j Piłki Siatkowej oraz innych turniejach okolicznościowych . Drużyna I Jodłowa która już gra ponad 10 lat , oraz nowo założona drużyna juniorów II Jodłowa.

Składy drużyn z Jodłowej:

Jodłowa I

Stanisław Górka ,Kazimierz Mikrut ,Robert Warzecha, Dariusz Kopacz, Łukasz Warzecha, Mariusz Warzecha, Michał Warzecha, Dariusz Golec, Jakub Marcinek, Piotr Gil

Jodłowa II Juniorzy:

Sebastian Składanowski, Patryk Srebro, Mateusz Dziadura, Patryk Stawarz, Michał Dzierwa,Karol Nawracaj, Artur Nowak, Michał Lesiak , Paweł Molek, Grzegorz Kurek, Paulina Wadas,Karolina Kloczkowska

Gminna Amatorska Liga Piłki Siatkowej w Pilźnie zaczęła się 21 listopada 2014 a zakończyła się 06 marca 2014 r. Wzięło udział 12 drużyn, z Miasta i Gminy Pilzno oraz 2 drużyny zaproszone z Gminy Jodłowa. Mecz odbywały się na sali przy Gimnazjum w Pilźnie oraz Łękach Dolnych i Machowej. Tytuł z zeszłego roku obroniła drużyna Sokół Dobrków I .

II miejsce przypadło drugi raz w historii występów w tej lidze drużynie I Jodłowa a trzecie miejsce zajęła Driver Słotowa. Druga drużyna z Jodłowej ,najmłodsza z wszystkich epik udanie zaliczyła swój debiut w lidze, zajmując 8 lokatę na 12 drużyn.

4

W czasie trwania ligi w Pilźnie drużyna I Jodłowa wzięła udział w turnieju piłki siatkowej o puchar Wójta Gminy Skrzyszów.

Turniej został rozegrany 29.11.2014r., w hali sportowej w Skrzyszowie. Wystartowało 12 zespołów – Jodłowa, OSP Łękawica, Mixtro Szynwałd, Ładna, Skrzyszowiacy, Pogoria, Nauczyciele, MAT-MAT, LKS Szynwałd, Tie-break, Mocny Full, Armaty Ładna.

Zawodnicy wszystkich zespołów pokazali ducha walki i dobre przygotowanie techniczne, a liczna grupa uczestników świadczy o rosnącej popularności siatkówki.

Ostatecznie wygrała drużyna MAT – MAT, na miejscu drugim uplasował się LKS Szynwałd, pozycję trzecią wywalczyły Armaty Ładna a czwartą drużyna z Jodłowej.

Miejsca od 5 do 8 zajęły Tie-break, , Mixtro Szynwałd, Osp Łękawica i Skrzyszowiacy.

Następnym turniejem, w którym wzięła udział drużyna I Jodłowa był Powiatowy Finał Siatkówki Amatorów. Odbył się on w sobotę 11 kwietnia 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Dębicy. Zgłosiły się 4 drużyny reprezentujące Miasto Dębica, Miasto i Gminę Pilzno, Gminę Jodłowa oraz Gminę Żyraków.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

I miejsce – Miasto Dębica
II miejsce – Miasto i Gmina Pilzno
III miejsce – Gmina Żyraków
IV miejsce – Gmina Jodłowa

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy, natomiast zdobywcy miejsc I - III puchary oraz nagrody rzeczowe.Wyjazdy na mecze Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w Pilźnie oraz na turniej do Dębicy ,były sfinansowane przez Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej.