OSTRZEŻENIE Nr 32 - Zjawisko: Przymrozki
Stopień zagrożenia: 1
Biuro : Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych

Obszar: województwo podkarpackie
Ważność: od 2016-04-23 00:00:00 do 2016-04-23 07:00:00
Przebieg: Prognozuje się spadek temperatury do -1°C, przy gruncie do -3°C.
Prawdopodobieństwo: 90%
Uwagi: Brak.
Czas wydania: 2016-04-22 12:00:00
Synoptyk: Anna Woźniak

Stowarzyszenie "Nasz Dęborzyn" zaprasza wszystkich chętnych dobezpłatnego  udziału "Ruch to zdrowie - każdy ci to powie"

 

 

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej  z a p r a s z a  na wernisaż wystawy malarstwa Marcina Bawca, który odbędzie się 27 kwietnia 2013 r., o godz.17.00  na Sali Widowiskowej GCKiCz w Jodłowej.

 

Wójt Gminy Jodłowa informuje o sprzedaży samochodu ciężarowego pożarniczego 

 

Obserwator  Lokalny  na swoich łamach ogłosił plebiscyt na Supersołtysa powiatu dębickiego.

 

Wójt Gminy Jodłowa informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Jodłowa został wywieszony na okres 21 dni 

Centrum Kultury i Sportu w Jodłowej Górnej  serdecznie zaprasza  wszystkich chętnych na zajęcia szachowe. Każdy, bez względu na prezentowany poziom gry doskonale się tu odnajdzie. Gra w szachy rozwija koncentrację oraz umiejętność planowego działania. Zapraszamy do wspaniałej przygody z królewską grą! Zajęcia odbywają się w każdy piątek w od godziny 17.00 w Centrum Kultury i Sportu w Jodłowej Górnej. 

Wójt Gminy Jodłowa informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Jodłowa został wywieszony na okres 21 dni od dnia 5 kwietnia do 25 kwietnia br. wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem w drodze bezprzetargowej ,obejmujący lokal użytkowy o powierzchni 37,83 m, znajdujący się w budynku wielofunkcyjnym WDK w Jodłowej, przeznaczony na punkt apteczny.

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Jodłowej zwraca się z prośbą do właścicieli nieruchomości, którzy mają zawartą umowę na wywóz odpadów komuanlnych


Wójt Gminy Jodłowa ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na oddanie w najem lokalu użytkowego położonego w budynku Remizy OSP w Jodłowej nr 891, stanowiącego własność Gminy Jodłowa.W dniach od 8 kwietnia do 30 czerwca 2011, wg stanu na 31 marca 2011, godz. 24.00 odbędzie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań .

 

24 kwietnia 2010r. 50 uczestników wzięło udział w X Gminnej Olimpiadzie Tenisa Stołowego w Jodłowej zorganizowanej przez miejscowe Centrum Kultury i Czytelnictwa. Sędzią głównym zawodów był Robert Warzecha – trener IV-ligowej drużyny GOK Jodłowa. Rozegrano w sumie kilkadziesiąt pojedynków.

W związku z planowanymi na sobotę uroczystościami żałobnymi ku czci ofiar katastrofy lotniczej prezydenckiego samolotu termin olimpiady tenisa stołowego ulega zmianie i zostaje przesunięty na dzień 24.04.2010r.
 
altX Gminna Olimpiada Tenisa Stołowego organizowana przez Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej.